درباره من

بسم الله الرحمن الرحیم

من سید حسین حسن پور هستم دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار کامپیوتر و انشاالله قراره اینجا مطالب و آموزش هایی رو درباره یادگیری عمیق و هرچیزی که مرتبط با اون هست قرار بدم . مسائلی مثل ابزارهای یادگیری عمیق, چگونگی نصب و رفع اشکال اونها, منابع مورد نیاز برای یادگیری عمیق و …. که خودم خیلی طول کشید تا یاد بگیرم و انشاالله با لطف خداوند بتونم این موارد رو در اختیار بقیه افراد قرار بدم تا اونها سختی ها و بدبختی هایی که طی این مسیر من کشیدم دیگه نکشن و بتونن وقت و انرژیشون رو صرف مسائل مهمتر کنن.

اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های کاری و تحصیلی من رو هم میتونید از صفحه linkedIn من بدست بیارید.

اگر میخوایید مطلب یا مساله ای رو با من در جریان بزارید میتونید از بخش تماس با ما و یا آدرس ایمیل Coderx7@Gmail.com استفاده کنید. معمولا همون روز جواب میدم مگر اینکه اتفاق خاصی بیوفته و یا سرم خیلی شلوغ باشه.

ضمنا اگر کسی یا گروهی مطلب یا مطالبی داره که میخواد اونو با دیگران به اشتراک بزاره میتونه با من تماس بگیره و مطالب با نام خودش در سایت قرار بگیره.

در آخر هم امیدوارم با توکل بخدا در این مسیر همه موفق باشن من جمله من حقیر و این سایت هم بتونه به نحو احسنت تو گسترش این فیلد تو کشور و بین همه فارسی زبانان مفید واقع بشه.